czwartek, 31 grudnia 2020

Ławeczki na Nowy Rok - Ławeczki Nadziei

Lubniewice fot. Justyna Grzybek

Od przesympatycznych Czytelników mojego bloga Justyny i Andrzeja dostałam zdjęcia kilku ławeczek. Bardzo dziękuję, za ten miły prezent. Ławki są z Lubniewic, Łagowa i z Beskidu Śląskiego, z widokiem na jeziora, Zamek Joannitów i góry. Chętnie posiedziałabym chwilkę na każdej i popatrzyła na piękną przestrzeń, która je otacza. Myślę, że byłoby to doskonałe miejsce na powitanie 2021 roku! Warto więc, chociaż w wyobraźni, przenieść się na nad jezioro, w okolice łagowskiego zamku albo w góry, a może macie inne ulubione miejsca. 
Święta Bożego Narodzenia były dla mnie czasem Wiary. Nowy Rok jest czasem Nadziei. Więc bardzo chętnie rozsiadłabym się na jakiejś noworocznej ławeczce i z nadzieją popatrzyła na to, co przyniesie 2021 rok. Może wreszcie tak bardzo wyczekiwane, mocno zalegle, spotkania autorskie i rozmowy z ludźmi, z którymi mogę dzielić się swoimi pasjami? Kolejne nieodkryte, tajemnicze źródła wypływających spod zwyczajnych świerków? Może podczas swoich wędrówek znajdę nowe ławeczki, piękne krajobrazy i niezwykłe drzewa? Może znowu wsiądę na swoją Czerwoną Piękność i wyruszę odkrywać nieznane miejsca, aby potem opisać je na swoim blogu? Może zrobię kolejne kilkaset zdjęć i namaluję jeszcze kilka ładnych obrazków? Wszystko to czeka na mnie w przestrzeni Nowego Roku, dlatego witam go z ogromną Nadzieją i tej Nadziei życzę Wam wszystkim!

Beskid Śląski fot. Andrzej Wysołuch

Beskid Śląski fot. Andrzej Wysołuch

Beskid Śląski fot. Andrzej Wysołuch

Lubniewice fot. Justyna Grzybek
Lubniewice fot. Justyna Grzybek

Łagów fot. Justyna Grzybek

Łagów fot. Justyna Grzybek

Łagów fot. Justyna Grzybek


2 komentarze:

  1. Życzę, Abyś mogła w Nowym Roku przysiąść na jak największej liczbie ławeczek i obserwować spokojne widoki. Zdrowia i pomyślności.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję i wzajemnie życzę szczęśliwego Nowego Roku, pięknych wędrówek a przede wszystkim zdrowia :)

      Usuń